Logo

Stan. Се изнајмува стан во Градски Парк Скопје

Број на оглас: 3627542 | Објавен на: 12.07.2020, 05:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 46 m²

Греење: Струја

Спрат: Приземје

Тип на станот: Во куќа

Состојба: Реновиран

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Година на градба: 1963

Година на реновирање: 2020

Број на балкони: 1 Тераса

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација: Исток

Адреса: Бул. Илинден бр. 90-15

Цена: 260 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Stan. Се изнајмува стан. Лоциран во бараките во Градски Парк Скопје, до ресторан Маргер. Реновиран и опремен до детал како на сликите со клима инвертер. Цена 250е. Тел. 070390066.

 Скопје    Општина:Карпош

Прати Е-Маил

 Pavel

Потврден огласувач