Logo

Garaga pod Hotel International

Број на оглас: 3627826 | Објавен на: 06.07.2020, 14:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 13 m²

Цена: 2.900 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Гаражи

Вид на оглас: Се продава


Garaga pod Hotel International vednas do makpetrol benziska, biljanini izvori!
So Imoten list!
Moze da se vide vo sekoe vreme.

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Игор

Потврден огласувач