Logo

Hitno se prodava troset i dvoset

Број на оглас: 3627898 | Објавен на: 23.06.2020, 08:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 50 €

100 €

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Вид на оглас: Се продава


Se prodava troset i dvoset.Trosetot ima mehanizam i se otvara za da se koristi za spienje

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 Ilhan

Потврден огласувач