Logo

VW POLO 1.2 BENZIN 2006

Број на оглас: 3627910 | Објавен на: 03.07.2020, 09:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Polo

Година: 2006

Гориво: Бензин

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2020

Сила на моторот: 40 kw / 54 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba, bez nikakva mana bukvalno pali vozi. Plateni se site davacki do registracija. Za poveke informacii javete se na 071383223

 Goran

Потврден огласувач