Logo

FORD ESKORD 1.8 DIZEL !!! PALI VOZI !!

Број на оглас: 3627994 | Објавен на: 03.07.2020, 09:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Escort

Година: 1995

Гориво: Дизел

Километри: 100000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2019

Сила на моторот: 50 kw / 68 ks

Kласа на емисија: Еуро 1

Цена: 400 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


VOZILOTO E VO ODLICNA SOSTOJBAA !!!

PALI VOZI !!! NEE REGISTRIRANA

CENA 420€ FIKSNA !!!

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

  Dragan

Потврден огласувач