Logo

Adidas Lite Racer патики

Број на оглас: 3628045 | Објавен на: 31.07.2020, 11:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на обувки: Патики

Големина: 39

Боја: Лила

Цена: 2.000 МКД

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Вид на оглас: Се продава


Продавам оригинални патики, чисто нови со сите етикети по нив купени од Megasport Скопје, број 39 1/3.
Made in Vietnam

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 Ep

Потврден огласувач