Logo

Saile Swiss Handmade

Број на оглас: 3628186 | Објавен на: 11.08.2020, 11:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Вид на велосипедот: Механички

Пол: Машки и женски

Големина на тркало: 26 "

Големина на рам: 18 "

Цена: По Договор

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


Aluminium ram
26 ka trka Mavic so Michelin novi gumi
Deore XT komoletna oprema.
3x10 deore XT prenos
Selle Italia Sediste
Rock Shox Reba Vozdusen amortizer

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 NT

Потврден огласувач