Logo

ТРОСОБЕН СТАН НАД СОКОЛОНА !!!

Број на оглас: 3628283 | Објавен на: 23.06.2020, 13:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 86 m²

Греење: Друго

Спрат: Приземје

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Број на балкони: 3 Балкони

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југ

Адреса: Биљановска бр.2а/2

Цена: 45.000 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Се продава трособен стан на на добра локација на ул.Биљановска бр.2а/2 ( над Соколана спроти Стокомак маркет ).
Станот е со вкупна квадратура од 86 м2 од кои :
- 62 м2 внатрешна површина
- 15 м2 тераси
- 9 м2 подрумски простор
Станот се продава и празен и наместен
Цена на станот е 45 000 ЕВРА празен , односно 48 000 ЕВРА наместен.

Станот е реновиран пред неколку години ( паркет, пвц прозори, нова санитарија во бања, итн ).
Пред зградата каде се наоѓа станот има и паркинг простор.

Информации на телефон 070 381 - 159 !!!

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 JOVICA

Потврден огласувач