Logo

Balan stangla gumici

Број на оглас: 3628288 | Објавен на: 30.06.2020, 22:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C220

Tип на делови: Осовина /Предница тркала

Цена: 450 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Gumici kupeni po greska.

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Perica

Потврден огласувач