Logo

Opel Vektra 2.0 dizel

Број на оглас: 3628327 | Објавен на: 30.06.2020, 20:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Vectra

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 72 kw / 98 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1.400 €

1.550 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


opel vektra registrirana i servisirana motor besprekoren karoseriski nema zabeleski ima klima elektrika na stakla komandi na volan 4 novi gumi za poveke inf na ovoj broj dzvonete 078-999-949

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Grozde

Потврден огласувач