Logo

Se prodava plac vo Berovo

Број на оглас: 3628456 | Објавен на: 01.07.2020, 20:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 1440 m²

Тип на земјиште: Останато

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Plac vo berovo na super lokacija vednas do motel Bistra na samiot pat, od patot vednas se vleguva vo placot. Moze i da se deli.
So imoten list.
Kontakt:
075334683 (Viber).
+4915221351214 (Viber).
Cena po dogovor.

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 Vladimir

Потврден огласувач