Logo

VW PASSAT B7 HIGHLINE 2011G. 165.000km NAVI

Број на оглас: 3628467 | Објавен на: 03.07.2020, 17:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2011

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: По Договор

11 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


075 379 977
Cena: 11.400 €

Модел:VW PASSAT HIGHLINE NAVI TDI 105KS
Произведено:2011год Оригинална
Гориво:Дизел
Мотор:105HP Еуро5
Менувач:6 брзини мануелен
Боја:Црна
Врати:5
Километража:164.000 km(100% со гаранција за километри во нотар)Сервисна историја до последен км со сите сервиси и фактури !!!!! (ВИДИ СЛИКИ)
Погон:Предна оска

Регистратриран со зелен картон до 12 месец 2012.

Прва фарба насекаде без грам префарбан детал.Пасатот е стакло сочуван без грепка.Сите стакла,фарови,штопови се иста бројка без удари без грам кит или шминка.

Возилото е безпрекпрно добра состојба.Буквално вози како ново.Мотор,дизни,менувач,турбо одлични.Се работи до последно копче.

Сервисиран со целосен историјат и фактура за секој сервис.

Внатре е сочувано возило без точка.

Два оригинални клуча и Оригинанла сервисна книшка.

2 Пара алумински бандажи и гуми зимски и летни.

Опрема:
-Фабричка Навигација ЦД МП3 УСБ БЛИТУТ АУХ...(МАПИ ЦЕЛА ЕВРОПА)
-Кожен серво волан со Команди
-Климатроник двозонски
-Елетрика на седишта
-Борд Компјутер
-Темпомат
-Електрика на прозорци и ретровизри(со автоматско затварање)
-Алу Фелни.
-ЕСП
-АБС
-12XAIRBAG
-ISOFIX
-Mагленки

и мн друго.

Возилото се наоѓа во Крива Паланка може да се види и проба во секое време.

Дозволена проверка по ваша желба !!!!

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Martin

Потврден огласувач