Logo

Audi A4 1.9 TDI 131 HP

Број на оглас: 3628630 | Објавен на: 08.07.2020, 13:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2020

Сила на моторот: 98 kw / 133 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.800 €

4.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Audi A4 1.9 TDI 131 HP vo besprekorna sostojba prezacuvana so glanc novi gumi so multimedija i full oprema registrirana pali vozi vo top sostojba. Poveke informacii na 070868504.

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 Iveco

Потврден огласувач