Logo

Jeep grand cherokee 4.0 benzin plin 4x4

Број на оглас: 3628637 | Објавен на: 28.09.2020, 19:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Jeep

Модел: Grand Cherokee

Година: 1998

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2020

Сила на моторот: 150 kw / 204 ks

Kласа на емисија: Еуро 2

Цена: 5.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Dzipot e vo odlicna sostojba so offraod gumi reg. Atest plin sve ispravno
Info 077669850
077669850
077669850

 Marjan

Потврден огласувач