Logo

alfaromeo 147 2009god

Број на оглас: 3628649 | Објавен на: 24.09.2020, 20:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Alfa Romeo

Модел: Alfa 147

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 06.2020

Сила на моторот: 88 kw / 120 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


2008godina ekstra socuvana bez nikakvi mani se raboti elektronika na site vrati ekstra ozvucenje so zadni zvucnici 175 vati poise info na brojot ...

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 zoran

Потврден огласувач