Logo

PRODAZBA NA STANOVI, KUCI I IMOTI

Број на оглас: 3628692 | Објавен на: 23.06.2020, 20:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Дом и Градина / Останато

Вид на оглас: Се продава


Imame stan vo struga 94 m2, 30m do ezeroto.

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 kujtim

Потврден огласувач