Logo

Gumi za prikolka

Број на оглас: 3628725 | Објавен на: 02.08.2020, 15:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на гуми: Гуми за сите сезони

Ширина: 225

Висина: 65

Дијаметар: 16

Цена: 1.500 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Dve gumi
205 65 16 c
225 65 16 c

 dimce

Потврден огласувач