Logo

Тркала за Роад бајк

Број на оглас: 3628753 | Објавен на: 03.07.2020, 13:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Вид на велосипедот: Механички

Пол: Машки и женски

Големина на тркало: 28 "

Големина на рам: Останато

Цена: 6.000 МКД

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат алуминиумски тркала, стандардна големина за роад бајк 28" (инчи). Предното тркало е DT Swiss Axis, Задно тркало Mavic CXP22. Тркалата се во одлична состојба, исто и осовините и површината за кочење. Компатибилни се со 8-ка, 9-ка, 10-ка и 11-ка касета.

 x

Потврден огласувач