Logo

Мачиња мали на подарок

Број на оглас: 3628807 | Објавен на: 08.07.2020, 19:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Мачки

Вид на оглас: Се продава


--ВДОМУВАМЕ - ПОДАРУВАМЕ 8 мачиња ( 4 мачиња од жолтата мачка- 2 се машки и 2 се женски и 4 мачиња од црнобелата мачка- 2 се машки и 2 се женски ), резервирајте си маче , ние ќе ви го чуваме до земање, мачињата се на сликите, машки и женски, родени се во ист ден на 19.05.2020 год, ќе може да се земат по 50-тиот ден од нивното раѓање кога почнуваат да се хранат сами, од мали ги учиме на хигиенски навики.Мачките се наши домашни, здрави, редовно се третирани со таблета против внатрешни паразити и имаат антинсектицидна огрлица против надворешни паразити.
---Мачињата ги подаруваме-вдомуваме исклучиво на сериозни љубители на мачиња кои имаат искуство во чување на мачиња и кои што беспрекорно ќе се грижат за нив.

-инф. на тел. 076/812-160 Битола

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 /

Потврден огласувач