Logo

Gumi za prikolka

Број на оглас: 3628855 | Објавен на: 22.11.2020, 18:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на гуми: Гуми за сите сезони

Ширина: 205

Висина: 65

Дијаметар: 16

Цена: 1.500 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


205 65 16 c
225 65 16 c

 dimce

Потврден огласувач