Logo

PRODAVAM MASINKA ZA OGRADA

Број на оглас: 3628873 | Објавен на: 11.07.2020, 19:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Дом и Градина / Градина / Градинарски алат и машини

Вид на оглас: Се продава


Prodavam mala masinka za kroenje ziva ograda ili cvekinja so dolzina na noz od 20 cm.

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 Borce

Потврден огласувач