Logo

Mercedes Benz E 220

Број на оглас: 3628876 | Објавен на: 10.07.2020, 22:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 220

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2021

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 6.300 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Top sostojba. Registriran, servisiran. Novi gumi, nov akumulator. Bez dopolnitelni vlozuvanja.so mnogu oprema ksenon farovi fabricki parkink senzori naped nazad navigacija graci na sedista roletna na kopce klima dvozonska ispravna zenzori za dozd za svetla tempomat

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 dragan

Потврден огласувач