Logo

Samsung Galaxy S9+ plus - coral blue

Број на оглас: 3628905 | Објавен на: 03.07.2020, 10:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: Galaxy S9+

Боја: Blue

Интерна меморија: 64 GB

РАМ меморија: 6 GB

Големина на екранот: 6 - 6,4" инчи

Цена: По Договор

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Kupuvan od T-mobile. Prv gazda
Samsung Galaxy S9+ plus, coral blue
Odlicno zacuvan
Raboti kako da e nov

078-236-145

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Avdil

Потврден огласувач