Logo

LINDE VILUSKARI VILJUSKAR VIJUSKAR

Број на оглас: 3628991 | Објавен на: 28.11.2020, 10:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Виљушкар и ракување со товар

Вид на оглас: Се продава


VILUSKARI VILJUSKAR VIJUSKAR

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 BULA FORKLIFT

Потврден огласувач