Logo

Se izdava sprat od kuca i ducan polovno

Број на оглас: 3629002 | Објавен на: 04.08.2020, 06:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 70 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Струја

Дворна површина: 300 m²

Тип на домот: Половина куќа

Состојба: Стара

Опрема: Наместен

Година на градба: 1

Година на реновирање: 1

Број на балкони: 1 Тераса

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Гаража

Ориентација: Југоисток

Адреса: A

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Se izdava sprat od kuca so dvor i ducan samo za podolg period
Kontakt
071397041
071397041
071397041

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач