Logo

BOX ZA KUCE

Број на оглас: 3629063 | Објавен на: 30.06.2020, 17:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

900 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA BOX ZA KUCE
BOXOT E RACNO IZRABOTEN ZA MERAK DO POSLEDEN DETAL.
SVE E IZRABOTANO SO NAJKVALITETNI MATERIJALI, NISTO SE NEMA STEDENO.

ZA ONIE STO ZNAAT DA CENAT STO E UBAVO

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!KONTAKT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

070224921
070224921
070224921

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 Mika

Потврден огласувач