Logo

ler motorce

Број на оглас: 3629130 | Објавен на: 16.09.2020, 13:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: tempra 1.6

Tип на делови: Останато

Цена: 600 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Imam dve motorcinja ispravni (ednoto e novo nekoristeno).

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 dragan

Потврден огласувач