Logo

pumpa za gorivo

Број на оглас: 3629135 | Објавен на: 16.09.2020, 13:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: tempra 1.6

Tип на делови: Гориво / пумпа

Цена: 1.800 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Pumpata e nova nekoristena. Pravi pritisok 1.1 bar.(za monopoint).

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 dragan

Потврден огласувач