Logo

karburator (polu monopoint)

Број на оглас: 3629140 | Објавен на: 19.09.2020, 10:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: tempra 1.6

Tип на делови: Останато

Цена: 900 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Delot e ispraven bez nikakvi nedostatoci.Imam dve parcinja.

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 dragan

Потврден огласувач