Logo

Dell Latitude E4200 12.1'

Број на оглас: 3629183 | Објавен на: 09.07.2020, 08:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Производител: Dell

Xaрд диск HDD: 100 GB

РАМ Меморија: 3 GB

Модел на процесор: Intel Core 2 Duo

Тип на хaрд диск: SSD

Големина на екран: 11 - 12 инчи

Цена: 6.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


Ni-Com Trejd
Користен лаптоп
Intel core 2 duo
Ram 3gb
120gb SSD
Intel hd graphics
Link: http://nikomtrade.com/produkt.aspx?id=336

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Ilija

Потврден огласувач