Се издава стан
По Договор
12.10.2020 12:09

Кавадарци / Кавадарци

Број на соби:

2

Квадратура:

54 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

8ми септември

Станот располага со дневна со кујна и спална соба.Локација: Веднаш под спортската сала до бензинската Макпетрол.ИНФО САМО НА ОВОЈ БРОЈ➡️ на
075 691 566

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Biljana
Потврден огласувач
070 463 169
Испрати Е-маил до огласувачот