Logo

Eger Ventil VW 1.9 / 2.0 TDI

Број на оглас: 3629534 | Објавен на: 29.06.2020, 14:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: 1.9 2.0 TDI

Tип на делови: Останато

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Егер Вентил за VW, A3, Bora, Polo, Touran, Jetta, Beetle, Superb, Roomster, Octavia, Fabia (00-10)
Вршиме достава преку карго
Тел за контакт: 071 / 441 - 444
078 / 600 - 555

Огласи од: AUTOSTRUJA

AUTOSTRUJA

Виница

Станете Премиум член

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 AUTOSTRUJA

Потврден огласувач