Logo

SE PRODAVAAT GUMI I BANDASI 13-14-15

Број на оглас: 3629686 | Објавен на: 30.06.2020, 11:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на гуми: Зимски Гуми

Ширина: 175

Висина: 60

Дијаметар: 14

Цена: 500 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVAAT GUMI I BANDASI
REZERVNI GUMI 15 KI I DR..
13...
14...
15...
16...
POVEKE INFO NA 078-387-379

 Крушево    Општина:Крушево

Прати Е-Маил

 Gjoko

Потврден огласувач