Logo

Rampa.i sanduk.furgon

Број на оглас: 3629741 | Објавен на: 21.09.2020, 08:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Prodavam.od kamion..rampa hidraulicna za povece information na tel.
078.845.983. 070.522.689 sanduko e prodaden

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач