Logo

Iphone 6s 16gb Neverlock

Број на оглас: 3629758 | Објавен на: 09.07.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Apple ( iPhone)

Модел: Iphone 6s

Боја: Roségold

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: 12 GB

Големина на екранот: 5,5 - 5,9" инчи

Цена: 7.200 €
Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonot e vo odlicna sostojba nogu dobro zacuvan so nego odi originalen apple polnac za poveke info javete se ja 077 989 683.CENATA NE E FIKSNA!!!

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 Марјан

Потврден огласувач