Logo

Originalni bandazi so novi gumi

Број на оглас: 3629794 | Објавен на: 30.06.2020, 19:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж и Гума: Алу. бандажи со зимски гуми

Дијаметар на бандаж: 15

Ширина на бандаж: 6.5J

Број на дупки во бандаж: Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж: 112

Ширина на гума: 205

Висина на гума: 55

Дијаметар на гума: 16

Цена: 270 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Bandazite se pravi so novi gumi moze I odelno samo bandazi bez zameni gumite se novi vozeni se 3000 kilometri 070214128 moze I samo bandazi 100 evra komplett 270 evra

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 sasko

Потврден огласувач