Logo

Bandazi 16

Број на оглас: 3629870 | Објавен на: 22.11.2020, 16:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж и Гума: Алу. бандажи со гуми за сите сезони

Дијаметар на бандаж: 16

Ширина на бандаж: 9J

Број на дупки во бандаж: Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж: 112

Ширина на гума: 205

Висина на гума: 55

Дијаметар на гума: 16

Цена: 15.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Bandazite se super so novi gumi m+s balansirani se ok tel 075287915

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 stole

Потврден огласувач