Logo

540 539

Број на оглас: 3630115 | Објавен на: 05.07.2020, 08:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Se prodava 540 traktor bes kabina
Ima druk 539 so kabina 91 godina
Bes kabina 3300 evra ima dokmenti
072 780 185
070 522 9i6

 Прилеп    Општина:Долнени

Прати Е-Маил

 Sunko

Потврден огласувач