Logo

Plac Trebovlje, Blizansko 970 metri nadmorska visina

Број на оглас: 3630158 | Објавен на: 18.09.2020, 08:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 905 m²

Тип на земјиште: Останато

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Lokacija na 970 metri nadmorska visina so borova shuma i paprat nad ezeroto Kozjak
Ogradeno e so imoten list i kvadratura od 905 m2.
Cena po dogovor

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 Hristina

Потврден огласувач