Logo

Mercedes Ml350

Број на оглас: 3630207 | Објавен на: 03.07.2020, 15:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: ML 350

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 235 kw / 320 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 1 €

15.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo top sostojba poveke info tel 072-277-200

 Гевгелија    Општина:Богданци

Прати Е-Маил

 josip

Потврден огласувач