Logo

DISTORTION PEDAL

Број на оглас: 3630241 | Објавен на: 08.07.2020, 07:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.500 МКД

2.000 МКД

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Гитари/Електрични гитари

Вид на оглас: Се продава


DISTORTION PEDAL DEATH METAL DIGITECH

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 gitara

Потврден огласувач