Logo

Yugo Tempo 1.1

Број на оглас: 3630408 | Објавен на: 04.07.2020, 16:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Yugo

Модел: Друг модел

Година: 1999

Гориво: Бензин

Километри: 10000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 40 kw / 54 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: По Договор
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Продавам Југо темпо 1.1 1999 година не регистрирано. Купено од салон,прв сопственик поминати 11.000 км!! Колата е гражирана,нема никаква корозија!!

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 Живица

Потврден огласувач