Logo

Комплетно наместен апартман во стариот дел на Охрид

Број на оглас: 3630465 | Објавен на: 09.07.2020, 09:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања

Вид на оглас: Се продава


Се издава комплетно наместен трособен апартман во куќа, во стариот дел на градот близу центар. Со две спални соби, опремена кујна, дневна соба и купатило. Има Wifi интернет, кабелска телевизија и сопствен паркинг. Повеќе инфомации, цена и резервации на 078/553-596.

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Апартман Софија

Потврден огласувач