Logo

Се продава

Број на оглас: 3630528 | Објавен на: 13.07.2020, 08:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 800 €

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Инвалидски колички

Вид на оглас: Се продава


Се продава моторче,многу зачувано и малку користено.

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 Живица

Потврден огласувач