Logo

Kamin pechka kako nov

Број на оглас: 3630664 | Објавен на: 05.07.2020, 08:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 7.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Камини

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kamin pechka edna godina upotrebuvana edna sezona,kako nova.
Tel.br.070385289 Jagoda

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 Ivan

Потврден огласувач