Logo

Opel astra 1.7TD “Za Delovi”

Број на оглас: 3630681 | Објавен на: 25.06.2020, 16:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 1994

Гориво: Дизел

Километри: 85000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 60 kw / 82 ks

Kласа на емисија: Еуро 2

Цена: 88 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel astra 1.7Td 60kw
Samo na delovi

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 Ardiol

Потврден огласувач