Logo

Se prodava kuka na atraktivna lokacija

Број на оглас: 3630719 | Објавен на: 25.06.2020, 17:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 10

Квадратура: 300 m²

Број на спратови: 3 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 1000 m²

Тип на домот: Вила

Состојба: Во градба

Опрема: Луксузен

Година на градба: 2020

Година на реновирање: 2020

Број на балкони: 5 Балкони

Број на бањи: Повеќе од 4

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација: Југозапад

Адреса: Ohrid

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


070/232-888
070/232-163

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Stef

Потврден огласувач