Logo

PEUGEOT 308 1.6 HDI 90KS EHTRA SOCUVANA

Број на оглас: 3630776 | Објавен на: 01.07.2020, 18:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 308

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 4.300 €

4.600 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


peugeot 308 1.6 hdi 90ks
Klima
E.stakla
Centralno so dalecinsko
Svetla za magla
Komandi na volan
Kolata e kompletno servisirana
PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA
- BEZ ZAMENI !!!!

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 Vlatko

Потврден огласувач