Logo

PASSAT 1.9TDI 90KS PASAT

Број на оглас: 3630821 | Објавен на: 02.07.2020, 08:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 2.200 €

2.300 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


MNOGU ZACUVANO DOMAKINSKO VOZILO SERVISIRANO GARAZIRANO
SO FULL OPREMA!!!

 Кратово

Прати Е-Маил

 Stefan

Потврден огласувач