Logo

Audi A6 2.0TDI REDIZAJN

Број на оглас: 3630848 | Објавен на: 08.07.2020, 14:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A6

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 11.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Audi A6 2.0 TDI
2009/8 Redizajn
Led svetli napred/nazad
Senzori
Senzor na dozd
Senzor na retrovizori
Avtomatik
Novi gumi
Napraen golem + mal servis
7g
Navigacia
Registriran
Kupen od Porche Skopje
Kupen od Prv gazda
230.xxx ( proverka moze kade sakate )

070 225 050

 Скопје    Општина:Сарај

Прати Е-Маил

 Amar

Потврден огласувач